Ton Balığında Kalitenin Yeni Adı; g2m

Comments (0) Yeni Ürünler

g2m_ton_baligi

Geniş ürün yelpazemize yeni eklediğimiz g2m Ton Balığı ile mutfağınızı yüksek ve kaliteli ürün ile buluştururken uygun maliyetler ile masraflarınızın azalmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Mutfağınızda yer açın

Mutfak profesyonellerinin her ihtiyacını karşılamaya çalıştığımız sektörde kendi markalı ürünlerimizle alternatif seçenekler sunmaya çalışıyoruz. Bilinen ve lider markalar kalitesinde daha ekonomik ürün avantajını sunduğumuz g2m Ton Balığı ile kaliteyi mutfaklarınıza getiriyoruz.

İri parçalı yüksek kaliteli

g2m Ton Balığı, iri parçalı yapısı ve zengin besin değeri ile mutfak profesyonellerinin eşsiz tariflerinde yer almayı bekliyor. Salatalar, sandviçler, makarnalar ve daha pek çok tarifte rahatlıkla kullanabileceğiniz g2m Ton Balığı’nı yılların tecrübesi ve kalitesi ile siz iş ortaklarımıza sunuyoruz.

Yüksek standartlar

Protein ve besin değeri yüksek, raf ömrü açılmadığı sürece 5 yıl olan g2m Ton Balığı’nı, açıldıktan sonra buzdolabınızda +4 derecede, 2 gün boyunca tazeliğini kaybetmeden muhafaza edebilirsiniz. Ağırlığı 1.705 g olan g2m Ton Balığı, bir kolide 6 adet olarak yer almaktadır.

Online Sipariş Vermek İçin Tıklayınız:

g2m_ton_baligi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>