The Catbird Seat: İddialı İsme Yakışan Yeme Deneyimi

Comments (0) Trendler

The_Catbird_Seat

İsmini ‘ayrıcalıklı pozisyon’ anlamına gelen ‘catbird seat’ deyiminden alan restoran The Catbird Seat, müşterilerine hakikaten de ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor. Menüsünü ve konseptini sürekli geliştiren ve özenle seçilmiş, tadı tuzu yerinde ve kaynağı belli malzemelerden farklı lezzetler yaratan restoran, sadece enfes yemekler değil, aynı zamanda akıllarda kalıcı yeme deneyimi sunmayı hedefliyor. Bunu gerçekleştirmek için de mutfakları açık konsept! Yemeğinizi beklerken şeflerin yemeğinizi hazırlamasına, mutfakta olan bitenlere şahitlik ederken dilerseniz şeflerle yiyeceklerin tarihi, kaynağı ve şeflerin kendileri hakkında derin bir sohbete de girebilirsiniz.

Yeme deneyimini daha da özel kılmak için şefler masaları ziyaret edip elle yazılmış menüyü ve içeriğini açıklıyor, soruları cevaplandırıyor. Böyle bir başlangıca sahip yeme deneyiminin de kötü olması beklenemez, zaten yemekler beklentilerin çok üzerinde. Çok sayıda değişik yemekten oluşan tadım menüsündeki yemeklerin her birinin uzun bir yaratıcılık sürecinin ve emeğin sonucu olduğu açıkça belli oluyor ve müşterilere her zaman farklı şeyler sunabilmek için menü, dönüşümlü olarak değişiyor. Kopenhag’ta bulunan ve yıllarca dünyanın en iyi restoranı unvanını elinde tutmuş olan Noma’da çok uzun süre sous-chef olarak çalışmış deneyimli şef Trevor Moran, kendinden önceki şefler Josh Habiger ve Erik Anderson’dan devraldığı bayrağı, Nashville’in kuşkusuz en iyi restoranı olarak gururla taşımaya devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>