Pizzanın Anavatanından Gerçek Lezzet

Comments (0) Yeni Ürünler

napolitan_un

g2m olarak ev dışı tüketim sektörü tedarikçiliğinde kalite ve tecrübeyle müşterilerimize hitap ettiğimiz ithal ürün gamındaki çeşitliliğimize bir yenisini daha ekledik.

Pizzanın anavatanından bir lezzet

”Gerçek İtalyan Pizza Derneği” tarafından onaylı Le 5 Stagioni Çift Sıfır Pizza Unu, mutfak profesyonellerinin ihtiyacı olan bir ürün. Ürünü normal pizza unlarından ayıran en büyük özelliği ‘00’ olmasıdır. ‘00’un ‘0’ una göre daha uzun bir öğütme işlemi görmüştür. Daha ince yapıda olan bu un, narin hamurlar için ideal bir seçim olacaktır.

Zaman ve para kaybına karşı

İthalatını üstlendiğimiz ‘00’ unun üretildiği özel sistem nedeniyle her zaman aynı kalitede unun üretilmesini sağlıyor. Bu özellik ile pizza üretiminde zaman ve para kaybının önüne geçmiş olacaksınız.

Nemi azaltan üretim sisteminde, öğütme sırasında daha fazla suyun çıkarılması sağlanıyor. Bu sebeple

‘00’ unlar oda sıcaklığındaki korumasız TIR’larda bile kalitesi bozulmadan rahatlıkla muhafaza edilip dağıtımı sağlanabiliyor.

Yüksek kapasite yüksek verim

‘00’ unların su tutma kapasite yüksek olduğundan aldığınız verim de yüksek olacaktır. Bu unlarla yapılacak olan hamurlar daha elastik olacaktır. Bu özellik ile daha az hamur kullanarak daha büyük pizzalar elde edebileceksiniz. Aromalı, hoş kokulu ve gevrek yapısı ile de pizza üzeri malzemelerini fazla kullanmanıza gerek kalmayacak. Böylece karınızı artırıp maliyetinizi düşürmüş olacaksınız.

Mükemmel pizzalar için

Hafif ve sindirimi daha kolay pizzalar elde edeceğiniz Le 5 Stagioni Çift Sıfır Pizza Unu; hamurun açımını kolaylaştırır, kolay olgunlaşmasını ve uzun süre korunmasını ağlar, ısıya karşı çok dirençlidir, yanık kabarcıkların oluşmasını engeller ve pizzaya altın sarısı bir renk verir. Öyle ki pizza soğuduğunda bile gevrekliğini korur.

Online Sipariş Vermek İçin Tıklayınız:

pizza_unu

Comments are closed.