Kedidili Bisküvisinde Ödüllü Marka Vicenzi Artık Türkiye’de!

Comments (0) Yeni Ürünler

vicenzi_kedi_dili_biskuvisi

Türkiye’de ev dışı tüketim sektöründe üreticiler ile işletmeler arasında köprü görevini üstlenen g2m, İtalya’nın bir numaralı kedidili bisküvisi olan Vicenzi ile ithal ürün gamına bir yenisini daha ekledi.

g2m farkı ile Türkiye’de

İtalya’da Matilde Vicenzi’nin 1905 yılında kendine özgü tatlılarını ürettiği şekerleme dükkânı ile başlayan serüveni bugün 100’den fazla ülkeye yaptığı ihracatla devam ediyor. Ürün, ‘’Klasik Kedidili Sertifikası’’ alan ilk marka olma özelliğini taşıyor.

İş ortaklarımız için geniş ürün yelpazemize eklediğimiz bu yeni ürünün raf ömrü 12 aydır. Uluslararası standartlarda yaygın dağıtım ağımızla bu ürünü sizlere ulaşmasını sağlıyoruz.

Profesyonellerin mutfaklarında yer alacak olan İtalya’nın bir numaralı kedidili bisküvisi Vicenzi; yağ, koruyucu ve renklendirici içermez. Özellikle tiramisu yapımında kullanılan Vicenzi kedidili bisküvileri ile lezzetlerinizi ikiye katlayacaksınız.

Online Sipariş Vermek İçin Tıklayınız:

vicenzi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>